MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Eucharystia
Data dodania: 2021-09-14 13:33:23
 

I KOMUNIA ŚWIĘTA NIEWIDOMYCH

24 kwietnia 2022 GODZ. 12.30

 

Państwa dziecko w tym roku szkolnym przygotowuje się do I Komunii świętej. Serdecznie prosimy o uczestniczenie wraz z dzieckiem w niedzielnych Mszach Świętych.

W ramach szkolnej katechezy przygotowanie będzie prowadzić pani katechetka. Ponadto odbędzie się 6 spotkań w Duszpasterstwie Niewidomych, do udziału w których zapraszamy Państwa razem z dziećmi. Harmonogram spotkań przedstawia się następująco:

26 września – dzieci otrzymają różańce i indeksy

24 października – dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa

28 listopada – dzieci otrzymają łańcuszki i medaliki

27 lutego – próba przed uroczystością I Komunii

27 marca – próba przed uroczystością I Komunii

22 kwietnia – próba przed uroczystością I Komunii

 

Każde z powyższych spotkań rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 15 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła (ul. Katedralna 4 we Wrocławiu), natomiast po Mszy przewidujemy drugą część, która potrwa około 30-40 minut. Będzie to okazja do omówienia szczegółów związanych z przygotowaniem uroczystości I Komunii.

 

 

 

 

I  KOMUNIA ŚWIĘTA NIESŁYSZĄCYCH

15 MAJA 2022 GODZ. 12.30

Kaplica Duszpasterstwa Niesłyszących i Niewidomych

przy kościele NMP na Piasku we Wrocławiu

 

Państwa dziecko w tym roku szkolnym przygotowuje się do I Komunii świętej. Serdecznie prosimy o uczestniczenie wraz z dzieckiem w niedzielnych Mszach Świętych. Informujemy, że Msze Święte w języku migowym są odprawiane we Wrocławiu w każdą niedzielę o godz. 9.30 i 11.00 w kaplicy przy kościele NMP na Piasku (kaplica boczna w południowej nawie kościoła).

W ramach szkolnej katechezy przygotowanie będzie prowadzić s. Bonita. Ponadto odbędzie się 6 spotkań w Duszpasterstwie Niesłyszących (w kaplicy przy kościele NMP na Piasku), do udziału w których zapraszamy Państwa razem z dziećmi. Harmonogram spotkań przedstawia się następująco:

10 października – dzieci otrzymają różańce i indeksy

28 listopada – dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa

27 lutego – dzieci otrzymają łańcuszki i medaliki

27 marca – próba przed uroczystością I Komunii

8 maja – próba przed uroczystością I Komunii

13 maja – próba przed uroczystością I Komunii

 

Każde z powyższych spotkań rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 11, natomiast po Mszy przewidujemy drugą część, która potrwa około 30-40 minut. Będzie to okazja do omówienia szczegółów związanych z przygotowaniem uroczystości I Komunii.