MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Bierzmowanie
Data dodania: 2022-09-21 10:17:15
Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania w nowym roku szkolnym. Pierwsze (obowiązkowe!!!) spotkanie dla kandydatów do bierzmowania zaplanowaliśmy w niedzielę 2 października 2022 roku o godz. 11.00.
 
Bierzmowanie planujemy na wiosnę 2023 roku (dokładną datę podamy po ustaleniu jej z biskupem). Osoby, które chcą przystąpić do bierzmowania zobowiązane są do uczestniczenia w niedzielnych Mszach Świętych.
 
Ponadto odbędzie się 5 spotakń w Duszpasterstwie Niesłyszących i Niewidiomych (w kaplicy przy kościele NMP na Piasku), w których obecność jest obowiązkowa. Terminy spotkań to: 2 października, 27 listopada, 15 stycznia, 5 marca, 16 kwietnia.
 
Każde z powyższych spotkań rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 11.00, natomiast po Mszy przewidujemy drugą część, która potrwa około 30-40 minut. Będzie to okazja do omówienia szczegółów związanych z przygotowaniem do uroczystości bierzmowania.