MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Rekolekcje wielkopostne w języku migowym
Data dodania: 2024-03-12 11:02:20
Co to jest grzech? – pod takim hasłem będą odbywać się w naszym Duszpasterstwie rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ksiądz Bogdan Kołodziejski. Kapłan od kilku lat pracuje w środowisku niesłyszących jako diecezjalny duszpasterz niesłyszących w diecezji płockiej. Aktualnie zamieszkuje w Mławie, gdzie posługuje jako katecheta Szkół Katolickich. W naszym środowisku znany jest szczególnie młodszemu pokoleniu ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie oraz wyjazdów na Europejskie Spotkania Młodych Taize. Ale także starsi powinni go kojarzyć, bo w czasie studiów seminaryjnych odwiedzał nasze Duszpasterstwo.

 

Rekolekcje odbywać się będą w dniach 22-24 marca 2024 roku, czyli zakończą się w niedzielę palmową. Jak mówi ks. Bogdan, jego doświadczenie pracy z niesłyszącymi pozwoliło mu zauważyć, że wielu Głuchych ma duży problem ze świadomością grzechu. Dlatego podczas trzech dni rekolekcyjnych kapłan będzie tłumaczyć sens grzechu oraz potrzebę spowiadania się.

 

Program rekolekcji przedstawia się następująco:

Piątek, 22 marca

9.00 – konferencja i Droga Krzyżowa

18.00 – konferencja i Droga Krzyżowa

 

Sobota, 23 marca

9.00 – Msza z nauką rekolekcyjną

18.00 – Msza z nauką rekolekcyjną

 

Niedziela, 24 marca

9.30 – Msza z nauką rekolekcyjną

11.00 – Msza z nauką rekolekcyjną

 

Dodatkowo osoby, które będą chciały nieco więcej treści rekolekcyjnej niż przewiduje program podstawowy, zapraszamy na spotkanie z księdzem Bogdanem i pracę w grupach: piątek od godz. 19.00 do 21.00 oraz w sobotę od godz. 19.00 do 21.00.

 


Powrót do listy artykułów