MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Wielkopostny Dzień Skupienia Niewidomych
Data dodania: 2024-02-14 13:36:31

Już drugi raz wraz z Fundacją FONIS zapraszamy na Wielkopostny Dzień Skupienia Niewidomych, który będzie organizowany z myślą o niewidomych, słabowidzących oraz osobach związanych ze środowiskiem z terenu Dolnego Śląska.

Spotkanie odbędzie się na wrocławskim Ostrowie Tumskim w sobotę 9 marca 2024 roku. Rozpoczniemy od Mszy Świętej o godzinie 10.00 w kaplicy Duszpasterstwa w kościele NMP na Piasku. Następnie przejdziemy do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4. Tam będzie czas na konferencję, dzielenie się Słowem Bożym, obiad i przerwę kawową. Całość zakończy się około godziny 15.00.

Tegoroczny dzień skupienia przebiegał będzie pod hasłem “Być świadkiem”. Poprowadzi go ks. Tomasz Filinowicz – wrocławski duszpasterz niewidomych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują jednak wcześniejsze zapisy, tak, abyśmy wiedzieli dla ilu osób przygotować obiad. Aby się zapisać prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 690 502 670 lub mailowy pod adresem kontakt@fonis.pl.


Powrót do listy artykułów