MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Siła męskiej wiary - zaproszenie na spotkanie
Data dodania: 2021-11-22 11:59:57

Siła męskiej wiary to tytuł spotkania, które odbędzie się w listopadzie we Wrocławiu. Na spotkanie zaprasza wspólnota Mężczyzn Świętego Józefa, która – podobnie jak my – spotyka się “pod 4”. Fundacja FONIS podjęła współpracę w organizacji wydarzenia i zapewni tłumaczenie na język migowy.

Spotkanie “Siła męskiej wiary” zaplanowano na piątek 26 listopada 2021 roku. Rozpocznie się ono o godzinie 18.30 w kościele świętych Apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu przy ulicy Katedralnej 4. Zakończy się natomiast około godziny 21.30. W programie przewidziana jest adoracja i okazja do spowiedzi, Msza święta, konferencja oraz przerwa kawowa. Gościem specjalnym listopadowego spotkania będzie Wojciech Bartnik – bokser i trener bokserski, brązowy medalista z Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w wadze półciężkiej. To on właśnie wygłosi konferencję i podzieli się doświadczeniem wiary.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Wszystkich mężczyzn, chcących uczestniczyć w wydarzeniu, prosimy o kontakt z księdzem Tomaszem Filinowiczem. Ponadto, w związku z trwającą epidemią koronawirusa, uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania zasad bezpieczeństwa takich jak korzystanie z maseczki, z dezynfekcji rąk, a także zachowywanie bezpiecznej odległości.

 

 

Powrót do listy artykułów