W tym roku po raz pierwszy zapraszamy niesłyszących do udziału w czuwaniu na Zesłanie Ducha Świętego. W wigilię uroczystości, czyli w sobotni wieczór 23 maja będziemy się modlić w kościele św. Franciszka z Asyżu przy ul. Borowskiej 174 we Wrocławiu. Rozpoczynamy od Mszy Świętej o godz. 18.30, następnie będzie modlitwa uwielbienia, konferencja, modlitwa wstawiennicza. I wszystko tłumaczone na język migowy.
Całość zakończy się około godz. 22.00. Serdecznie zapraszamy!!!