MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Przygotowania do bierzmowania
Data dodania: 2023-08-31 11:21:05
Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania w nowym roku szkolnym. Pierwsze (obowiązkowe!!!) spotkanie dla kandydatów do bierzmowania zaplanowaliśmy w niedzielę 10 września 2023 roku o godz. 11.00 w naszej kaplicy przy kościele NMP na Piasku we Wrocławiu.
 

Bierzmowanie planujemy na czerwiec 2024 roku (dokładną datę podamy po ustaleniu jej z biskupem). Osoby, które chcą przystąpić do bierzmowania zobowiązane są do uczestniczenia w niedzielnych Mszach Świętych.

 

Ponadto odbędzie się 5 spotkań w Duszpasterstwie Niesłyszących i Niewidomych (w kaplicy przy kościele NMP na Piasku), w których obecność jest obowiązkowa. Terminy spotkań to: 10 września, 19 listopada, 28 stycznia, 17 marca, 19 maja.

 

Każde z powyższych spotkań rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 11.00, natomiast po Mszy przewidujemy drugą część, która potrwa około 30-40 minut. Będzie to okazja do omówienia szczegółów związanych z przygotowaniem do uroczystości bierzmowania.


Powrót do listy artykułów