MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Majówka niewidomych w Jaworze
Data dodania: 2023-05-08 09:25:53

Zapraszamy osoby niewidome i słabowidzące do udziału w majówce, którą organizujemy wspólnie z Fundacją FONIS. W sobotę 20 maja 2023 roku wyruszymy na wyprawę, by zwiedzić Ewangelicki Kościół Pokoju w Jaworze.

 

Nasza majówka oprócz części turystycznej, połączonej ze zwiedzaniem zabytkowego kościoła, będzie miała również charakter religijny i integracyjny. W planie bowiem mamy również Mszę Świętą (ze śpiewem litanii loretańskiej) i spotkanie przy ognisku (jeśli tylko pogoda dopisze). W związku z tym z Jawora udamy się do Pichorowic. Tam w swe gościnne progi przyjmie nas parafia świętego Mikołaja. Wyjazd z Wrocławia planujemy na godzinę 9.30, zaś powrót około godziny 16.30.

 

Udział w wydarzeniu jest odpłatny i wynosi 30 zł. W cenie jest dojazd, bilet wstępu do Kościoła Pokoju w Jaworze, wyżywienie (kiełbaska z grilla/ogniska i dodatki) oraz ubezpieczenie. Aby się zapisać prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 690 502 670) lub mailowy (kontakt@fonis.pl). Można również zapisać się u ks. Tomasza Filinowicza w Duszpasterstwie Niewidomych.

 

Planujemy dojazd do Jawora i Pichorowic samochodami osobowymi. Z pomocą przyjdą wolontariusze Fundacji FONIS, którzy pomogą w organizacji transportu. Jeśli ktoś z Was ma możliwość użyczenia samochodu z kierowcą, prosimy o zgłoszenie tego przy zapisach na listę uczestników.


Powrót do listy artykułów