MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych 2023
Data dodania: 2022-11-29 11:10:21

Razem z Fundacją FONIS zapraszamy serdecznie na Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych 2023. Zaplanowaliśmy je na piątek 13 stycznia 2023 roku. Spotkanie rozpoczniemy uroczystą Mszą świętą w Katedrze Wrocławskiej pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela o godz. 10.00.

 

Będzie jej przewodniczył ks. Paweł Cembrowicz – proboszcz parafii katedralnej we Wrocławiu. Następnie przejdziemy do auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, który jest tuż obok katedry. Tam przewidujemy drugą część spotkania. Rozpoczniemy od wspólnego kolędowania, po którym zaprosimy uczestników na poczęstunek. Tradycyjnie będą pyszne pierogi oraz barszcz. Spotkanie zakończymy około godziny 13.00.

 

Osoby, które chcą uczestniczyć w Dolnośląskim Spotkaniu Kolędowym Niewidomych, powinny zgłosić swój udział do dnia 4 stycznia 2023 roku. Możecie zapisać się telefonicznie (tel. 690 502 670) lub mailowo (kontakt@fonis.pl). Jeśli są wśród Was chętni do włączenia się w organizację (przygotowanie dekoracji, czytanie lub śpiew w kościele, występ w części artystycznej, itp.) koniecznie powiedzcie o tym przy zapisach.

 

Podobnie jak w poprzednich latach koszt uczestnictwa w uroczystości jest symboliczny. W tym roku wynosi 11 zł. Opłatę należy uiścić na miejscu w dniu spotkania, czyli 13 stycznia 2023 roku. Przy wejściu do katedry będzie ustawiony punkt recepcyjny, w którym będą dyżurować wolontariusze Fundacji FONIS. To właśnie tam potwierdzicie swoją obecność, dokonacie wpłaty, a także odbierzecie wejściówki na drugą część spotkania.


Powrót do listy artykułów