MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Spotkanie ze św. Mikołajem
Data dodania: 2022-11-16 12:46:33

Razem z Fundacją FONIS zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem. Odbędzie się ono w niedzielę 4 grudnia 2021 roku w godzinach od 15 do 18. Najpierw na godzinę 15.00 zaprosimy dzieci z rodzicami na Mszę Świętą do kościoła NMP na Pisku (duży kościół).

Po Mszy Świętej przejdziemy do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”. To spotkanie podzielimy na dwie części. W pierwszej części dzieci w 4 grupach wiekowych przygotują pod czujnym okiem wolontariuszy Fundacji FONIS prezenty dla św. Mikołaja. Zrobią to w czasie kreatywnych zajęć warsztatowych, które potrwają około godziny.

Oczywiście nie może zabraknąć w tym dniu prezentów dla dzieci! Te wręczy naszym milusińskim sam św. Mikołaj. Bo właśnie druga część spotkania mikołajkowego to wizyta św. Mikołaja. Każda grupa dzieci wręczy św. Mikołajowi przygotowany w czasie warsztatów upominek, a w zamian za to On obdaruje każde dziecko wspaniałym prezentem.

 

Kto może się zapisać i jak to zrobić?

Na Mikołajki 2022 z Fundacją FONIS mogą się zapisać dzieci niesłyszące, słabosłyszące, a także dzieci słyszące związane ze światem ciszy (mają niesłyszących rodziców lub rodzeństwo) w wieku od 0 do 15 roku życia. Aby zapisać dziecko na Mikołajki 2022 z Fundacją FONIS, trzeba albo wysłać sms na nr tel. 690 502 670, albo napisać maila na adres:  kontakt@fonis.pl. Przy zapisaniu dziecka na spotkanie mikołajkowe KONIECZNIE trzeba podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka! Zapisy trwają do niedzieli 27 listopada 2022 roku.

Informacja w języku migowym dostępna tutaj.Powrót do listy artykułów