MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Dzień Białej Laski z bł. Matką Czacką
Data dodania: 2022-10-07 08:03:50
Niewidomych i Słabowidzących zapraszamy serdecznie do udziału w uroczystym świętowaniu Dnia Białej Laski w Duszpasterstwie Niewidomych we Wrocławiu. W niedzielę 23 października 2022 roku o godzinie 15.00 w kaplicy Duszpasterstwa w kościele NMP na Piasku odbędzie się Msza Święta z wprowadzeniem relikwii błogosławionej Matki Elżbiety Róży Czackiej.

Mszy Świętej przewodniczyć będzie ks. Arkadiusz Krziżok - dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Archidiecezji Wrocławskiej. Uczestniczyć w niej będą również siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża, czyli siostry ze Zgromadzenia zakonnego, które założyła bł. Matka Czacka. Opowiedzą one zebranym o swojej Założycielce.
 
Po Mszy Świętej razem z Fundacją FONIS zaprosimy na część artystyczną oraz na poczęstunek w budynku Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4.

Powrót do listy artykułów