MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Zapraszamy na film NON POSSUMUS
Data dodania: 2021-08-16 08:20:54

Wraz z Fundacją FONIS zapraszamy w niedzielę 29 sierpnia na godzinę 16.00 na premierę filmu NON POSSUMUS który przygotowaliśmy z okazji zbliżającej się beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego.

  

W filmie występują niesłyszący i słabosłyszący aktorzy – amatorzy, którzy posługują się językiem migowym. Nie muszą się jednak martwić ci, którzy nie znają języka migowego, bowiem film ma również napisy w języku polskim. Film przedstawia trzy lata życia kardynała, podczas których był on więziony przez władze komunistyczne PRL.

 

Premiera filmu odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia 2021 roku o godzinie 16.00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu. Projekcja będzie poprzedzona wykładem ks. dra Andrzeja Gałki z Warszawy. Kapłan otrzymał święcenia z rąk kardynała Stefana Wyszyńskiego i był świadkiem w jego procesie beatyfikacyjnym.

 


Powrót do listy artykułów