MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Błogosławieni, czyli szczęśliwi
Data dodania: 2021-05-12 09:02:17

"Błogosławieni, czyli szczęśliwi" - pod takim hasłem odbędzie się pielgrzymka śladami kardynała Wyszyńskiego i matki Czackiej. Co prawda beatyfikacja będzie dopiero 12 września, ale my już w lipcu odwiedzimy miejsca z nimi związane.

 

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 26-31 lipca 2021 roku, czyli od poniedziałku do soboty. Będziemy mieszkać w Dobrym Miejscu na terenie Lasu Bielańskiego w Warszawie. Stamtąd będziemy wyjeżdżać do miejsc związanych z kardynałem Stefanem Wyszyńskim Wyszyńskim i matką Elżbietą Różą Czacką. Będą to między innymi Zuzela (miejsce urodzenia Stefana Wyszyńskiego), Rywałd (miejsce uwięzienia kardynała Wyszyńskiego), Laski (dzieło założone przez matkę Czacką dla niewidomych na duszy i na ciele, w którym przez pewien czas kapelanem był ks. Wyszyński). Nie zabraknie też czasu na wspólne rozmowy oraz zabawy integracyjne.

 

Koszt wyjazdu wynosi 600zł i obejmuje transport autokarem, ubezpieczenie NNW, noclegi w pokojach dwuosobowych oraz wyżywienie (śniadanie obiad i kolacja). Aby się zapisać należy wysłać sms (tel. 510 635 490) lub mail (kontakt@fonis.pl) i podać w nim imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer pesel. Oczywiście można też zapisać się osobiście w biurze Fundacji FONIS przy ul. Katedralnej 4.

 

Przy zapisach konieczne będzie także wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 300 zł. Można tę kwotę wpłacić w biurze Fundacji FONIS lub przelewem na konto Fundacji FONIS z dopiskiem "wyjazd wakacyjny". Numer konta bankowego to: 37 1750 0012 0000 0000 2932 3992

 

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona nie zwlekajcie z zapisami. Możemy przyjąć maksymalnie 50 osób.

 

Informacje o pielgrzymce śladami kardynała Wyszyńskiego i matki Czackiej w języku migowym dostępne są na profilu facebookowym naszej fundacji. Zapraszamy serdecznie!


Powrót do listy artykułów