MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Rekolekcje Adwentowe
Data dodania: 2020-11-17 14:34:49
Przekazujemy informację z Krajowego Duszpasterstwa Niewidomych dotyczącą rekolekcji adwentowych dla osób głuchoniewidomych. Wprawdzie z powodu trwającej epidemii rekolekcje się nie odbędą, ale Organizatorzy mają nową propozycję. Jaką? Oto treść komunikatu:
 
 

Kochani

Jesteśmy myślami przy was w obecnym trudnym czasie pandemii, ale też myślimy o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia poprzedzonych Adwentem. Niestety, mając na względzie dużą ilość zakażeń wirusem SARS-CoV-2, panujące obostrzenia, w trosce o bezpieczeństwo odwołujemy rekolekcje adwentowe, które planowaliśmy w Domu Rekolekcyjnym w Laskach w dniach 4-6 grudnia 2020 r. Ale… w zamian proponujemy inną formę przygotowania się do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W każdy piątek Adwentu, począwszy od dnia 4 grudnia będziemy wysyłali plik z rozważaniami do czytań liturgicznych nadchodzącej niedzieli Adwentu.

 

Pamiętamy w modlitwie i pozdrawiamy,
ks. Piotr Markiewicz, s. Ludmiła

 


Powrót do listy artykułów