MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Przygotowanie do I Komunii Świętej
Data dodania: 2020-10-09 12:31:18
Już w najbliższą niedzielę (11 października 2020 roku) rozpoczynamy przygotowanie do I Komunii Świętej. Rodziców z dziećmi z klas III zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 11.00. Po Mszy będzie spotkanie, w czasie którego ks. Tomasz i s. Bonita przedstawią plan przygotowania do uroczystości zaplanowanej na 9 maja 2021 roku.
 

Przygotowanie będzie odbywać się na dwóch płaszczyznach. W ramach szkolnej katechezy przygotowanie będzie prowadzić s. Bonita. Ponadto odbędzie się 6 spotkań w Duszpasterstwie Niesłyszących (w kaplicy przy kościele NMP na Piasku). Harmonogram spotkań przedstawia się następująco:

11 października – dzieci otrzymają różańce

8 listopada – dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa

10 stycznia – dzieci otrzymają łańcuszki i medaliki

14 lutego - próba przed uroczystością I Komunii

14 marca – próba przed uroczystością I Komunii

11 kwietnia - próba przed uroczystością I Komunii

 

Każde z powyższych spotkań rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 11, natomiast po Mszy przewidujemy drugą część, która potrwa około 30-40 minut. Będzie to okazja do omówienia szczegółów związanych z przygotowaniem uroczystości I Komunii.


Powrót do listy artykułów