MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Kościół zamknięty z powodu koronawirusa
Data dodania: 2020-03-14 16:22:44
Informujemy, że w powodu pandemii koronowirusa kaplica Duszpasterstwa Niesłyszących będzie zamknięta przez kolejne trzy niedziele. Nie będzie Mszy 15 marca, 22 marca i 29 marca. Odwołane są także Msze Święte w środy, nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki i rekolekcje wielkopostne. Marcowy dzień skupienia osób niewidomych, który zwykle odbywa się w czwartą niedzielę miesiąca, również się nie odbędzie.
 
W związku z tym nie uczestniczenie w niedzielnej Mszy w kościele nie będzie grzechem. Katolicy mają jednak obowiązek modlitwy w tym dniu. W miarę możliwości powinni uczestniczyć w Mszy transmitowanej przez radio, telewizję lub internet oraz przyjąć tzw. Komunię Świętą duchową.
 
Nasze Duszpasterstwo zaprasza do oglądania transmisji "na żywo" w niedzielę o godz. 11.00 na profilu facebookowym Duszpasterstwa Niesłyszących we Wrocławiu.
 

Powrót do listy artykułów