MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Święta w Duszpasterstwie Niesłyszących
Data dodania: 2019-12-17 18:39:26

Przedstawiamy poniżej plan nabożeństw w okresie świątecznym w Duszpasterstwie Niesłyszących we Wrocławiu. Msze Święte w języku migowym będą odprawiane według następującego porządku:

Pasterka – 24 grudnia, godz. 21.00 w dużym kościele (warto ubrać się ciepło)

25 grudnia – godz. 11.00

26 grudnia – godz. 9.30 i 11.00

W czwartek 26 grudnia, w drugi dzień świąt będziemy gościli w naszej wspólnocie przedstawiciela Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska FORMUŁA DOBRA, który opowie nam o hospicjum perinatalnym. Pieniądze zebrane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na wsparcie hospicjum.

 

W środę 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu Msze będą według porządku niedzielnego, czyli o godz. 9.30 i 11.00.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi jest świętem nakazanym. Zgodnie z pierwszym przykazaniem kościelnym w tym dniu każdy chrześcijanin ma obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej, tak jak
w każdą niedzielę.


Powrót do listy artykułów