MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Mikołajki 2019 - zmiana miejsca!
Data dodania: 2019-12-02 08:08:06

W związku z ogromnym zainteresowaniem imprezą organizowaną przez Fundację FONIS z okazji św. Mikołaja zmuszeni jesteśmy zmodyfikować pierwotny plan. Ponieważ na liście uczestników spotkania mikołajkowego mamy już zapisanych ponad 60 dzieci będziemy mieli kłopot, aby zmieścić się w kaplicy Duszpasterstwa Niesłyszących. Ciasno byłoby również w sali Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Wrocławskiej „pod 4”, gdzie zwykle się spotykamy. 

 

Zapraszamy więc w najbliższą niedzielę na godzinę 11.00 do kościoła św. Krzyża. Tam będziemy uczestniczyć we Mszy świętej tłumaczonej na język migowy. Następnie razem przejdziemy do seminarium duchownego przy pl. Katedralnym 14. Tam, w auli, około godziny 12.00 rozpoczniemy drugą część spotkania, obejmującą 3 części. Najpierw wystąpią dla nas seniorzy z Klubu Seniora „Integracja”. Pod kierunkiem p. Elżbiety Gorgoń seniorzy przygotowali krótkie przedstawienie zatytułowane „Chory kotek”. Chwilę później przyjdzie Mikołaj i przyniesie prezenty dla dzieci (tych grzecznych oczywiście:) Na zakończenie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami do spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.

 

Aby ułatwić znalezienie miejsca Mszy i drugiej części spotkania przygotowaliśmy krótki film. Mamy nadzieję, że po jego obejrzeniu każdy z Was trafi do celu:)


Powrót do listy artykułów