MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Europejskie Spotkanie Młodych Taize we Wrocławiu
Data dodania: 2019-10-31 09:39:52
Już za dwa miesiące sylwester! Macie już jakieś plany? My zapraszamy do Wrocławia na Europejskie Spotkanie Młodych Taize, które odbędzie się w dniach 28 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020. Nasze duszpasterstwo przygotowuje specjalną ofertę dla młodzieży niesłyszącej i słabosłyszącej.
 
 

W dniach 28 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020 odbędzie się we Wrocławiu spotkanie Taize, w którym będzie uczestniczyć młodzież z całej Europy. Jest to spotkanie ekumeniczne, czyli gromadzące katolików, protestantów i prawosławnych.


Co roku spotkanie odbywa się w innym państwie. Ostatnio były Hiszpania, Łotwa, Szwajcaria, Czechy. W tym roku przyszła kolej na Polskę.

Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu. Trzeba zabrać ze sobą śpiwór i karimatę. Uczestnicy spotkania będą mieszkać przez 5 dni u rodzin z Duszpasterstwa Niesłyszących we Wrocławiu.

Aby zapisać się na spotkanie trzeba:
- mieć od 17 do 35 lat
- wpłacić 240 zł
- wysłać zgłoszenie (imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, numer pesel, miejsce zamieszkania) do końca listopada na adres duszpasterstwo@wroclaw-effatha.pl

Film z zaproszeniem w języku migowym znajdziecie tutaj, zaś więcej informacji o spotkaniu tutaj.


Powrót do listy artykułów