MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Tajemnice Ostrowa Tumskiego
Data dodania: 2019-10-02 09:53:08
Czy we Wrocławiu jest krzywa wieża? Dlaczego władze komunistyczne wybudowały pomnik papieżowi? Gdzie we Wrocławiu zbudowano kościół na kościele? Czy do dziś przetrwały jakieś pozostałości po pierwszych zabudowaniach na Ostrowie Tumskim?
 

Aby otrzymać odpowiedź na te pytania przyjdźcie na tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Głuchych. Razem z Fundacją FONIS we Wrocławiu zapraszamy już w najbliższą niedzielę na wycieczkę, w czasie której zwiedzimy najstarszą i najpiękniejszą część naszego miasta. Spotykamy się 6 października przy ul. Katedralnej 4 o godz. 12.00. Uczestników podzielimy na małe grupy i rozpoczniemy zwiedzanie. Na koniec spotkamy się, aby sprawdzić ile zapamiętaliście z wycieczki. Zwycięska drużyna oczywiście otrzyma nagrodę, zaś wszyscy kawę, herbatę i ciastko.

 
Ostatnim akcentem wspólnego świętowania będzie zwiedzanie wrocławskiej katedry. Zobaczymy także kaplice, które znajdują się za prezbiterium, a do których na co dzień nie ma dostępu. Do zobaczenia już w najbliższą niedzielę!

Powrót do listy artykułów