MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Data dodania: 2019-04-03 10:18:33
Tegoroczne rekolekcje w szkole dla niewidomych we Wrocławiu odbyły się w miniony wtorek 2 kwietnia 2019 roku. Poprowadził je ks. Marcin Werczyński, który na co dzień pracuje jako prefekt we wrocławskim seminarium duchownym.
 
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu - taki tytuł nadał naszemu rekolekcyjnemu spotkaniu ks. Marcin. Rozpoczęliśmy od przywitania w auli szkolnej, by następnie przez rachunek sumienia przygotować się do wielkopostnej spowiedzi. Ta odbyła się chwilę później w pobliskim kościele na Złotnikach. Tam też uczestniczyliśmy w najważniejszym wydarzeniu całych rekolekcji, czyli we Mszy Świętej.
 
Po powrocie do szkoły uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe. Każda z nich obejrzała wybrany przez Rekolekcjonistę film oraz wysłucha konferencji związanej z tematyką filmu.

Powrót do listy artykułów