MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Dzień otwarty w OSWDN nr 13
Data dodania: 2019-03-07 21:44:14
Na prośbę Dyrekcji Dolnośląskego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu przekazujemy zaproszenie na dzień otwarty 23 marca 2019 roku.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 23. marca o godzinie 10.00 na warsztaty połączone z Dniem Otwartym w naszym Ośrodku. Szczegółów dowiecie się odwiedzając naszą stronę internetową www.oswdn.pl lub dzwoniąc na nr 502 559 683.


Dobrze nas znacie i wiecie, że w Ośrodku funkcjonuje Wczesna Interwencja, Szkoła Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące, Technikum Masażu, Szkoła Branżowa przygotowująca do zawodu kucharza, mechanika-montera maszyn i urządzeń oraz rękodzielnika. W Ośrodku można kontynuować edukację również w Szkole Policealnej - na kierunku masażysta oraz w Szkole Przysposabiającej do Pracy.
Oczywiście mamy świetne obiekty sportowe, również basen!

Jeżeli mieszkacie daleko, to mamy też internaty, zarówno dla uczniów szkoły podstawowej jak i dla uczniów szkół średnich. Na przyszły rok szkolny przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! W szkole podstawowej uruchamiamy nowe oddziały dla uczniów z dysfunkcją wzroku i niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Natomiast w szkole branżowej będzie można zdobyć zawód fryzjera i stolarza.


Zapraszamy wszystkich Was bardzo serdecznie, jeśli potrzebowalibyście noclegu, zadzwońcie i umówcie się na noc spędzoną w internacie????

 

Powrót do listy artykułów