MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Wyjazd rozwojowy
Data dodania: 2018-01-29 14:58:54
Na prośbę organizatorów przekazujemy informację o IV edycji projektu "Razem w Drodze". Adresatami są osoby niewidome i słabowidzące, celem pracowanie nad umiejętnościami miękkimi, zaś miejscem Rudawy Janowickie.
 
Jako że zima na dobre zawitała w polskie góry, chcemy zaprosić Państwa na IV edycję projektu ,,Razem w Drodze”. W grupie osób niewidomych i widzących wybierzemy się w Rudawy Janowickie i będziemy wspólnie przemierzać sudeckie szlaki.  Razem z  trenerem/coachem posiadającym doświadczenie w realizacji projektów społecznych ukierunkowanych na rozwój osobisty, będziemy ćwiczyć umiejętności miękkie. Partnerem merytorycznym wyjazdu jest firma Experum HR.
 
Jeśli chcesz poznać inspirujących ludzi, doświadczyć autentycznej współpracy w grupie i zbudować relacje oparte na szacunku i zaufaniu, koniecznie dołącz do wspólnego przemierzania śnieżnych szlaków, podejmowania nowych wyzwań i  wieczornych rozmów przy rozgrzewających płomieniach ogniska.
 
Więcej o wyjeździe można przeczytać na naszej stronie internetowej, tam jest też kontakt: https://razemwdrodze.wordpress.com/aktualne-kierunki/

Powrót do listy artykułów