MENU
Strona startowa Porządek nabożeństw Sakramenty Biblioteka niewidomych Spotkania niewidomych Duszpasterze Ruchoma szopka Pielgrzymki Historia duszpasterstwa Poradnia rodzinna Galeria Patroni Inne strony Kontakt
Rekolekcje wakacyjne dla młodzieży niesłyszącej i słabosłyszącej
Data dodania: 2017-04-28 11:39:42
Duszpasterstwo Niesłyszących Archidiecezji Wrocławskiej przy współpracy z Fundacją FONIS i Duszpasterstwem Niesłyszących Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza młodzież niesłyszącą i słabosłyszącą w wieku od 17 do 35 lat  do Henrykowa (ok. 50 km od Wrocławia) na rekolekcje wakacyjne w terminie od 30 lipca do 5 sierpnia. Rekolekcje będą połączone z warsztatami teatralnymi, plastycznymi oraz fotograficznymi.

Co?
Rekolekcje - czyli czas na spotkanie z Panem Bogiem w Piśmie Świętym, sakramentach (Mszy św., spowiedzi), drugim człowieku i przyrodzie. To podstawowy cel. Cel dodatkowy to warsztaty teatralne, plastyczne i fotograficzne, które będą odbywać się popołudniu

Gdzie?
Henryków - będziemy mieszkać w starym pocysterskim klasztorze, w którym aktualnie mieści się Katolickie Liceum Ogólnokształcące. Ważne, aby każdy przywiózł ze sobą własny śpiwór.

Kiedy?
Rozpoczynamy w niedzielę 30 lipca wieczorem - godz. 20 (możliwość zakwaterowania od godz. 16). Zakończenie przewidziane jest na sobotni poranek, tak abyśmy wieczorem mogli wrócić do swoich domów (wyjazd po godz. 10.00)

Za ile?
Koszt to 250 zł. W cenie jest ubezpieczenie, noclegi, wyżywienie (śniadanie+obiad+kolacja), udział w warsztatach.

Dojazd?
Dojazd do Henrykowa we własnym zakresie.

Zapisy?
Osoby niesłyszące i słabosłyszące w wieku od 17 do 35 lat mogą się zapisać do końca czerwca 2017 u ks. Tomasza Filinowicza. Można przesłać zgłoszenie mailowo: kontakt@fonis.pl lub sms: 690 502 670. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Prosimy aby przy zapisach wpłacić zaliczkę 100zł. (w przypadku rezygnacji zaliczka nie zostanie oddana, chyba że osoba rezygnująca znajdzie na swoje miejsce zastępstwo).

Powrót do listy artykułów